Egyéni fogadóóra 2016/2017

 

Szaktanár neve

Tanított tárgyai

Fogadóóra

Baczkó Máté

matematika, informatika

hétfő 5. óra

Baczkóné Peczkay Júlia

német nyelv

szerda 3. óra

Bányainé Kispál Andrea

német nyelv

hétfő 5. óra

Bauer Katalin

biológia, földrajz

hétfő 4. óra

Bojtos Rita

intézményvezető-helyettes, technika

hétfő 3. óra

Bombay Attila

médiaismeret, vizuális kultúra, erkölcstan

kedd 4. óra

Dolcsig Réka

tanító

csütörtök 2. óra

Farnadyné Dobay Enikő

matematika, fizika

péntek 2. óra

Fehér-Almássy Klára

tanító

hétfő 4. óra

Forgács Péter

testnevelés

kedd 3. óra

Fülöp Károly

magyar nyelv és irodalom, francia nyelv

péntek 5. óra

Gál Attiláné

tanító

hétfő 4. óra

Jelesné Vincze Ildikó

tanító

kedd 5. óra

Kiss Elvira

tanító, angol nyelv

hétfő 5. óra

Kiss Tünde

ének-zene, hon- és népismeret

hétfő 3. óra

Kosztyó Károly

iskolaotthon

hétfő 6. óra

Kovács Vivien

történelem

csütörtök 3. óra

Kózol Fruzsina

testnevelés

szerda 4. óra

Kózol Ákosné

magyar nyelv és irodalom, orosz nyelv

kedd 16 óra

Ködös Emőke

tanító

hétfő 6. óra

Kuruczné Csokonai Erzsébet

tanító

hétfő 4. óra

Mervald György

technika, matematika

hétfő 4. óra

Mihályi Anett

tanító

hétfő 6. óra

Dr. Mikó Magdolna

tanító

szerda 6. óra

Molnárné Lendvai Hajnalka

tanító, technika

kedd 5. óra

Nagy Istvánné

testnevelés

kedd 5. óra

Nagy Paula

angol nyelv

szerda 3. óra

Nagyné Székely Erika

tanító

szerda 4. óra

Némethné Kiss Ágnes

tanító

kedd 4. óra

Ondreák Ivett

matematika, informatika

szerda 4. óra

Padi Alexandra

magyar nyelv és irodalom, történelem

csütörtök 2. óra

Dr. Pappertné Matejka Irina

angol nyelv, orosz nyelv

hétfő 5. óra

Pósánné Varga Ágnes

kémia

péntek 5. óra

Sal Gábor

testnevelés

szerda 7. óra

Schmalzl Györgyné

tanító

hétfő 4. óra

Sütő Lászlóné

intézményvezető-helyettes,   magyar nyelv és irodalom

hétfő 5. óra

Dr Szabó Gáborné

tanító

kedd 5. óra

Szirmai Lászlóné

tanító

péntek 5. óra

Tariné Berkes Katalin

tanító

hétfő 6. óra

Tatainé Pongrácz Sarolta

tanító

hétfő 4. óra

Tóth Mónika

tanító

szerda 3. óra

Tóth Zsófia

tanító

szerda 6. óra

Uchlaczkiné Tolnai Mónika

tanító

kedd 6. óra

Zombori Tünde

tanító

kedd 5. óra